a
Sed ut perspiciatis unde omnis iste
natus error sit voluptatem accusan
tium doloremque laudanti.
Follow me
Privatumo politika – MONA.SI
17530
page-template-default,page,page-id-17530,theme-audrey,eltd-core-1.1.1,woocommerce-no-js,audrey-ver-1.4,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-centered,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-dark-header,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,eltd-woocommerce-columns-3,eltd-woo-small-space,eltd-woo-single-thumb-below-image,eltd-woo-single-has-pretty-photo,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Privatumo politika

MONA.SI / Privatumo politika

PRISTATYMO BŪDAI IR KAINOS

Perkant prekių už mažiau negu 50 Eur taikomas pristatymo mokestis,
kurio dydis priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.
Pristatymas per paštomatą – 2,50 Eur

PREKIŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

1. BENDROSIOS NUOSTATOS
Šios pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato asmens, perkančio prekes (MONASIHAIR https://monasihair.lt) elektroninėje parduotuvėje (toliau – Pirkėjas), ir (MONASIHAIR https://monasihair.lt) (toliau – pardavėjas) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, Pirkėjui perkant prekes elektroninėje parduotuvėje. Įsigydamas prekes elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas sutinka su šių Taisyklių taikymu.

2. PIRKIMO IR PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMO MOMENTAS

2.1. Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo tada, kai Pirkėjas sutinka su Taisyklėmis ir paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“ po prekių krepšelio suformavimo, prekių pristatymo adreso nurodymo, ir mokėjimo būdo pasirinkimo, ir galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo. Jei Pirkėjas nesutinka su dalimi ar visomis Taisyklėmis, tokiu atveju Pirkėjas neturėtų patekti užsakymo, priešingu atveju laikoma, kad Pirkėjas susipažino ir sutiko su visomis Taisyklėmis.

3. PIRKĖJO TEISĖS
3.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje pagal šias Taisykles.
3.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su Pardavėju, išskyrus atvejus, kai sutartis sudaryta dėl lektroninių prietaisų ar kosmetikos priemonių, šiuo atveju grąžinimas kosmetikos priemonių yra negalimas. Minint prekes kurios nėra kosmetikos priemonės, grąžinamų prekių pakuotė turi būti švari ir nesugadinta, grąžinamas daiktas turi būti pilnai sukomplektuotas, priešingu atveju Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės. Sąskaitą už prekių grąžinimą apmoka Pirkėjas.
3.3. Pirkėjas, pastebėjęs, kad prekė yra brokuota, ne vėliau kaip per 14 dienų po prekės gavimo, turi registruotu paštu išsiųsti brokuotą prekę pardavėjui adresu: (Tvankstos g. 16-2, Vilnius). Pirkėjas turi raštu parašyti laisvos formos prašymą (siųsti el. paštu – monasihaircare@gmail.com arba pridėti prie grąžinamos prekės), kuriame pasirinktų kompensavimo formą: pakeisti brokuotą prekę į naują ir nemokamai nusiųsti pirkėjui; grąžinti pinigus į nurodytą pirkėjo sąskaitą. Pirkėjas grąžinimo prašyme turi nurodyti, kada pirko prekę, koks buvo užsakymo numeris ir grąžinimo priežastį. Jei pirkėjas grąžindamas prekę nesilaikys visų aukščiau išdėstytų sąlygų, MONASIHAIR pasilieka teisę nekeisti ir nekompensuoti už grąžinamas prekes.
3.4. Pirkėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

4. PIRKĖJO PAREIGOS
4.1. Pirkėjas privalo priimti užsakytas prekes, sumokėti prekių ir jų pristatymo kainą. Už prekes Pirkėjas susimokėti gali naudodamasis savo banku internete, paysera.lt sistemos pagalba arba jei Pirkėjas nori prekes atsiimti Pardavėjo filiale- grynaisiais pinigais atsiėmimo metu.
4.2. Jei pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją ir nedelsdamas juos atnaujinti.
4.3. Pirkėjui patvirtinus užsakymą, mokėjimas už prekes privalo būti atliktas per 24 valandas. Negavus mokėjimo per šį terminą Pardavėjas turi teisę pirkimo – pardavimo sutartį laikyti negaliojančia.
4.4. Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

5. PARDAVĖJO TEISĖS
5.1. Jei Pirkėjas bando sąmoningai pakenkti elektroninės parduotuvės darbui ar veikimui, Pardavėjas turi teisę be išankstinio perspėjimo apriboti ar nutraukti Pirkėjo galimybę naudotis elektronine parduotuve ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius.
5.2. Pardavėjas turi teisę vienašališkai pakeisti Taisykles ar nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą.
5.3. Pardavėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

6. PARDAVĖJO ĮSIPAREIGOJIMAI
6.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti sąlygas Pirkėjui naudotis elektronine parduotuve ir vykdyti pirkimo – pardavimo sutartis.
6.2. Pardavėjas įsipareigoja laikytis kitų šiose Taisyklėse nustatytų reikalavimų.

7. PREKIŲ PRISTATYMAS
7.1. Prekes Pirkėjo sąskaita pristato kurjeris Pirkėjo nurodytu adresu į pasirinktą paštomatą.. Pardavėjas savo sąskaita pristato prekes į Pirkėjo pasirinktą Pardavėjo filialą. Jei užsakymo suma viršija ((((50)))) eurų sumą, Pardavėjas prekes Pirkėjui pristato savo sąskaita.
7.2. Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per ne ilgesnį nei 30 darbo dienų laikotarpį . Prekės pristatomos visoje Lietuvoje.
7.3. Prekių pristatymo metu Pirkėjas su Pardavėju ar Pardavėjo atstovu turi patikrinti užsakytų prekių kiekį ir būklę. Pirkėjui pasirašius prekių pristatymo patvirtinime laikoma, kad pirkimo – pardavimo sutartis įvykdyta ir Pirkėjas neturi pretenzijų.
7.4. Jei prekes priims ne Pirkėjas, Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją nurodydamas priimsiančio asmens duomenis, pildant užsakymo pristatymo informaciją.

8. ATSAKOMYBĖ
8.1. Pirkėjas pilnai atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą ir prisiima atsakomybę už padarinius, kilusius dėl registracijos formoje pateiktų klaidingų ar netikslių duomenų.
8.2. Pirkėjas įsipareigoja neatskleisti prisijungimo duomenų trečiosioms šalims. Jei trečia šalis naudojasi Pirkėjo prisijungimo kodais, Pirkėjas yra atsakingas už trečios šalies veiksmus elektroninėje parduotuvėje.
8.3. Pardavėjas atsakingas tik už tą informaciją, kuri yra pateikta Pardavėjo tinklapyje.

9. INFORMACIJOS SIUNTIMAS
9.1. Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos formoje pateiktu el. pašto adresu.
9.2. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjui el. paštu (monasihaircare@gmail.com).

10. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
10.1. Šioms Taisyklėms yra taikomi Lietuvos Respublikos teisės aktai.
10.2. Visi nesutarimai dėl pirkimo – pardavimo sutarties tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti, nesutarimai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Nekokybiškos prekės grąžinimas / keitimas
Jeigu prekės grąžinimo ar keitimo priežastis yra netinkama prekės kokybė, (MONASIHAIR https://monasihair.lt) įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“, patvirtintomis 2001-06-11 Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014-07-22 nutarimo Nr. 738 redakcija).

Kokybiškos prekės grąžinimas / keitimas
Kokybiškos prekės grąžinimas vykdomas vadovaujantis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“, patvirtintomis 2001-06-11 Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014-07-22 nutarimo Nr. 738 redakcija). Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Prekių grąžinimo sąlygos
• Grąžinimo laikotarpis – 14 dienų nuo įsigijimo dienos.
• Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nepraradusi prekinės išvaizdos (tai netaikoma grąžinant nekokybišką prekę), pilnos komplektacijos.
• Grąžinama prekė turi būti nesugadinta ir nenaudota.
• Taip pat būtina pateikti prekės įsigijimo dokumentą ir visą prie prekės buvusią dokumentaciją.
• Prekių grąžinimo atveju už suteiktas paslaugas (transporto, krovos darbų ir kt.) pinigai nėra grąžinami. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Atsakomybė kopijuojant unikalų puslapį ar naudojant unikalią
informaciją be sutikimo
Jūs apsilankęs šiame puslapyje sutinkate jog pateikta medžiaga, šiuo atveju puslapio dizainas, prekės patalpintos puslapyje, nuotraukos, unikali informacija skelbiama puslapyje nebus niekur naudojama be mūsų sutikimo. Vartotojui pažeidus šį punktą gresia atsakomybė už plagijavimą, naudojimą informacijos, nuotraukų, puslapio išskirtinio dizaino. Priklausomai nuo nusižengimo tipo vartotojui pažeidus šį punktą gresia piniginė bauda priklausomai nuo padarytos žalos.

Atsakomybė
Jūs esate atsakingas, kad Jūsų mums pateikti duomenys būtų tikslūs, teisingi ir išsamūs. Jeigu pasikeičia Jūsų pateikti duomenys, Jūs turite nedelsdamas mus apie tai informuoti, pakeisdamas atitinkamus duomenis pirkimo formoje ar, jeigu duomenys nėra nurodyti pirkimo formoje, informuodamas mus apie tai elektroniniu paštu (monasihaircare@gmail.com). Mes jokiu atveju nebūsime atsakingi už žalą, atsiradusią Jums dėl to, jog Jūs nurodėte neteisingus ar neišsamius asmens duomenis arba neinformavote mūsų jiems pasikeitus.

Privatumo politikos pakeitimai
Mes galime bet kada atnaujinti ar pakeisti šią Privatumo politiką. Tokia atnaujinta ar pakeista Privatumo politika įsigalios nuo jos paskelbimo mūsų Interneto svetainėje. Jums reikėtų kartais patikrinti ją ir įsitikinti, kad Jus tenkina aktuali Privatumo politikos versija. Atnaujinę Privatumo politiką, informuosime Jus apie, mūsų nuomone, esminius pakeitimus paskelbdami juos Interneto svetainėje. Jei prisijungiate prie Interneto svetainės po tokio pranešimo paskelbimo, Jūs sutinkate su naujais reikalavimais, nurodytais atnaujinime. Privatumo politikos apačioje pateikiama „Atnaujinimo data“ nurodo, kada Privatumo politika atnaujinta paskutinį kartą.

 

Paskutinis Privatumo politikos atnaujinimas buvo atliktas 2020-09-21.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla a dolor et est pretium maximus.